категорії: блоґ-запис

10 липня – живий ланцюг уздовж вулиці Мазепи ваша особиста участь необхідна!

теґи: Іван Мазепа, Київ

    8 липня, незважаючи на протести громадськості й визначних українських митців та вчених, Київрада перейменувала більшу частину вулиці Івана Мазепи на вулицю Лаврську.

Таке рішення стало безпрецедентним приниженням гідності громади української столиці на догоду Москві.

Організатори акції «Мазепа FOREVER» закликають киян у суботу, 10 липня, засвідчити, що ця вулиця завжди буде для нас вулицею Мазепи – будівничого української держави, борця за її незалежність, людини, яка внесла величезний внесок у створення архітектурного обличчя Києва, розвиток української освіти й культури.

О 13.00 ми збираємося на площі Слави і вибудовуємо живий ланцюг по тротуару вулиці МАЗЕПИ вздовж парку і збудованих Мазепою лаврських мурів.

Довжина ланцюга – кілометр, щоб він вийшов ефектним, потрібно багато людей.

Приходьте самі й запросіть якомога більше людей. Запросіть приєднатися гостей фестивалю «Країна мрій», що проходить поряд. Розташовуйтесь рівномірно по всій довжині ланцюга на однаковій відстані від сусідів справа і зліва, виконуйте інструкції організаторів, запрошуйте перехожих приєднуватися, тобто стати поруч з Вами.

Якщо є можливість – принесіть із собою напис «вулиця Мазепи» на звичайному аркуші А4, роздрукований з Інтернету портрет гетьмана Мазепи, синьо-жовту стрічку.

КУЛЬМІНАЦІЯ АЦІЇ – 14.00

Близько 14.20-14.30, за командою організаторів, ланцюг почне «згортатися», починаючи від площі Слави і, збираючи по дорозі учасників, перетвориться на пішу ходу, яка пройде вулицею МАЗЕПИ до Співочого поля.

Поширте цю інформацію якомога швидше. Оскільки часу для мобілізації мало, використовуйте не лише мейл, а й телефон.

ДЯКУЄМО ЗА ВАШУ ОСОБИСТУ УЧАСТЬ!

Контакти: poshta@dobrovol.org 
067-6721120 (Ганна), 093-5746992 (Тарас)